Обговорено проведення заходів з нагоди 73-ої річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

У п’ятницю, 27 квітня, за співголовування заступника міського голови з гуманітарних питань Ігоря Мандара та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка було проведено нараду з питань організації заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацистською Німеччиною. У нараді також взяли участь начальники відділів Тлумацької ОТГ з організаційної політики та документообігу Андрія Бойчука, відділу культури та туризму Іванни Ковбас, представники відділів міської ОТГ та РДА.

Учасниками наради був обговорено та затверджено  План заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У місті Тлумач  планується  провести пам’ятне віче та покладання квітів за участю представників влади, громадсько-політичних об’єднань, представників молоді та громадськості. Рекомендовано відзначити у селах мітинги та інші меморіальні заходи.

У навчальних закладах будуть проведені уроки мужності, спільно із закладами культури тематичні військово-патріотичні заходи, лекції, зустрічі з ветеранами та свідками Другої світової війни.