Відбулася нарада керівників закладів освіти Тлумацької ОТГ

25  квітня ц.р. на  базі Тлумацької ЗОШ 1-3 ступенів відбулася нарада керівників закладів освіти за порядком денним:

1.  Про використання коштів освітньої субвенції з державного бюджету на забезпечення загальної середньої освіти «Нова українська школа» та   надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.
  2. Про ліцензування закладів загальної середньої  та дошкільної освіти.
  3. Про вибір підручників для учнів 5 і 10 класів.
  4.  Про дотримання правил пожежної безпеки та охорони праці в закладах освіти.
  5. Про організоване завершення  2017-2018  навчального року та проведення державної підсумкової  атестації  в 4, 9 класах.
  6. Про участь випускників закладів освіти у ЗНО-2018.

В нараді взяли участьзаступник міського голови з гуманітарних питань І.Мандар, начальник відділу освіти, молодіжної політики та спортуН.Мандар , головний бухгалтер відділу освіти З.Лесів та працівники відділу освіти.