Проведено І етап «Соколу»

У п’ятницю, 27  квітня, на  базі Тлумацького СТКСОУ  проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед  команд закладів освіти ОТГ та району. Команди взяли участь в різних видах змагань:

- конкурс «Візитка рою»;

- змагання на туристичній смузі;

-  змагання з початкової військової підготовки (стрільба із пневматичної зброї)

-  змагання з індивідуальних дій та дій у складі рою;

- силове  змагання  «Перетягування  линви»;

- змагання «Рятівник» - змагання з надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт;

- збірка та розбірка АК-74 та інші.

Переможцями визнано такі  команди: 1-е місце- команда  Бортниківського НВК, 2-е місце-команда Тлумацької ЗОШ 1-3 ст., 3-є місце-команда Тлумацької гімназії. Команда Бортниківського НВК візьме участь в обласних змаганнях, які  відбудуться  14-17 травня ц.р. в с.Рибне Тисменицького району.