НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ МИХАЙЛО ДОВБЕНКО ВІДВІДАВ ТЛУМАЦЬКУ ГІМНАЗІЮ

У четвер, 3 травня 2018 року, народний депутат України Михайло Довбенко у рамках робочої поїздки на виборчий округ побував на добудові Тлумацької гімназії, якою він опікується з початку будівельних робіт.

Здача першої черги добудови (їдальня на 150 місць, бібліотека з трьома читальними залами, медичний блок, актовий зал на 200 місць, майстерня, спортивний зал) запланована на 2020 рік.

М.В.Довбенко сказав про своє бачення вирішення проблем фінансування будівельного об’єкту з метою своєчасного його введення в експлуатацію.

Народний депутат цікавився виплатою заробітної плати, ходом обговорення проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту», запровадження Типових освітніх програм закладів загальної середньої освіти, організацією харчування учнів, набором до 1 класу гімназії, завершенням навчального року.

Михайло Володимирович дав високу оцінку впорядкованості подвір’я гімназії, яблуневого саду, квітників, які в недалекому майбутньому прикрашатимуть новобудову.

На згадку про зустріч директор гімназії Сова П.В. подарував поважному гостю підкову, виготовлену учнями із кісточок плодових дерев, як символ вдячності і віри у здійснення мрій.

04.05.2018 р.

Прес-центр гімназії