ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Увага: випадок АЧС зафіксовано в особистому підсобному господарстві на Київщині

Головне управління Держпродспоживслужби звертає увагу краян на інформацію про випадок африканської чуми свиней, що нещодавно було встановлено в Київській області.

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області в особистому підсобному господарстві громадянина с. Матяші Обухівського району Київської області було зареєстровано загибель свиней.

Державним науково-дослідним інститутом лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи  (м. Київ) було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС) (звіти про результати дослідження № 004269 п.м./18 від 02.05.2018).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.

Н.Романова  (0342) 51-13-89