ВІДБУЛАСЯ ЯРМАРКА ЗДОРОВ’Я

Як і анонсувалося, за підтримки Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, в Тлумацькому народному  домі  6 травня 2018 р. відбулася  «Ярмарка  здоров'я»  організована Центром первинної медичної допомоги Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

Уданому заході мали можливість взяти участь жителі  міста, громади та гості. В свою чергу, працівники ЦПМД всім бажаючим проводили експрес-аналізи, ЕКГ дослідження, оцінку ризику серцево-судинних подій та надавали консультації. Крім того присутні мали змогу обрати свого лікаря та підписати декларацію для обслуговування. В процесі заходу відбувалось опитування жителів з приводу реформування медицини, їхнього бачення та пропозицій для подальшого розвитку ЦПМД, а також жваві дискусії щодо реформування медичної галузі.

Під час «Ярмарки здоров’я» відбулося освячення новопридбаного автомобіля та електрокардіографа з телеметричним пристроєм, що дасть змогу більш якісно надавати медичні послуги. За словами міського голови Романа Круховського: «ЦПМД Тлумацької ОТГ, як і будь-яка організація громади, завжди буде відчувати підтримку міської ради і не залишиться один на один із проблемними питаннями, навіть після автономізації».

Відрадно, що проведений захід знайшов грунтовну підтримку серед відвідувачів, про що свідчать результати анкетування.  Так, 50 % респондентів позитивно  оцінюють нову медичну реформу та сподіваються на покращення у медичній галузі, 42% відносяться нейтрально і тільки 8% негативно.

На завершення головний лікар ЦПМД Оксана Мельник закликала всіх не бути байдужим до власного здоров’я, а всіх бажаючих прийти та укласти декларації із обраним лікарем.

Колектив ЦПМД Тлумацької ОТГ