ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Держпродспоживслужба інформує:  на Тисмениччині  проводяться  заходи з локалізації сказу

Згідно результатів Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби,  встановлено сказ домашньої собаки, що належав громадянину с. Ямниця, Тисменицького району (звіт про результати дослідження патматеріалу від 05.05.2018 року № 000685 п.м./18).

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Тисменицький районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено с. Ямниця, Тисменицького району, Івано-Франківської області неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

Н.Романова  (0342) 51-13-89