«Менше сміття-краще життя!»

Вчора, 7 травня  2018 року, в м. Тисмениця за проектною ініціативою ГО «Громадський центр «Еталон» та Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА за участю депутатів різних рівнів, органів влади, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування, голів ОТГ, перевізників ТПВ, священнослужителів та ЗМІ відбувся виїзний захід з реалізації екологічного проекту «Менше сміття-краще життя!».

У заході взяла участь делегація з Тлумацької міської ради ОТГ у складі міського голови Романа Круховського, заступника начальника відділу ЖКГ М. Гульванюка, сільських голів населених пунктів Тлумацького району.

Координатор екологічного проекту «Менше сміття-краще життя!» Леся Аронець за допомогою інтерактивних методик, мультимедійних презентацій та тематичних роликів презентувала кращі практики щодо утилізації та збору ТПВ.

Основною метою проекту є акцентування уваги мешканців Прикарпаття щодо правильного поводження з побутовими відходами та запровадження процесу сортування сміття в населених пунктах, що сприятливо впливатиме на стан навколишнього середовища.