Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Виставка-дата «1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ»

 

     Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відламки тих страшних подій й досі – протягом десятиріч ранять душі й серця наших людей, а події тої жахливої війни назавжди залишаться незагоєною раною для теперішніх та майбутніх поколінь, болючим шрамом нашої пам’яті.

     Ми у вічному боргу перед ветеранами за їхню обірвану війною юність, за невичерпну силу духу, за прояви незбагненної мужності, свідому самопожертву заради життя на землі.

      Події тих страшних днів не повинні згаснути в пам’яті народу, ми вшановуємо світлу пам’ять героїв, які віддали життя, низько схиляємо голови, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь, яку нащадки несуть у вічність.

      З нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення і 73- річниці перемоги над нацизмом у Тлумацькій  публічній бібліотеці ОТГ діє виставка-дата«1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ» де представлені кращі книги воєнної тематики. 

       Завітавши на виставку, користувач не залишиться байдужим, адже кожна книга несе в собі пам’ять про загиблих, дух патріотизму, нескореність і перемогу.

 « повернутися до списку новин