XXVI творчий звіт гімназії

6 травня у Народному домі відбувся традиційний творчий звіт гімназії перед батьками та громадськістю міста. На цей раз уже двадцять шостий!

Директор гімназії Сова П.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Козак І.В. підвели підсумки навчальної інтелектуальної праці гімназистів, вручили грамоти призерам ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Не книжкою єдиною живе гімназист. У освітньому закладі створені умови для розвитку талантів і обдарувань, мистецьких здібностей учнів.

Гімназисти продемонстрували свої здобутки у вокальному мистецтві, хореографії, художньому читанні.

Після багаторічної перерви відновилася робота «Команди в капелюхах», вперше у творчому звіті взяли участь члени клубу польської мови.

Милувала око і викликала здивування та захоплення виставка робіт, які підготували учні під керівництвом вчителів Д.М.Риндич та Н.М.Юрчак.

Присутній на звіті заступник міського голови І.Б.Мандар подякував гімназійній родині за працю, інтелектуальні і творчі успіхи, побажав нових здобутків.

Прес-центр гімназії

07.05.2018 р.