Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

…Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. …

 

     Хіба можна забути тих, хто поліг у боях віддавши своє життя за волю і незалежність Батьківщини, чи можна забути всіх тих, хто у наш мирний час загинув у зоні проведення антитерористичної операції на сході України

      Такі слова звучали під час Пам’ятного віча з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, яке відбулось  8 травня у місті Тлумач, біля пам’ятника воїнам-визволителям у міському парку.

      Участь у заході взяли міський голова Роман Круховський, працівники та секретар міської ради Ігор Денькович, голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк,  представники ветеранських організацій, духовенства, громадськості, громадсько-політичних об’єднань, молоді.

       Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за українську землю.

       Про історію тих подій, які торкнулися нашого рідного міста, розповів представник ради ветеранів Ярослав Сав’юк. Також зі словами шани воїнам, що загинули за Україну, звернулись до присутніх отці храмів УГКЦ Павло Дутчак та УАПЦ Василь Стадник.

        До підніжжя пам’ятника  Воїнам-визволителям учні Тлумацької загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів та Тлумацької гімназії поклали свічки пам'яті.

 « повернутися до списку новин