Відбувся оргкомітет з відзначення Дня захисту дітей

Сьогодні, 8 травня, за дорученням міського голови Р. Круховського, під головуванням заступника міського голови Ігоря Мандара, відбувся оргкомітет за участі директора БДЮТ м. Тлумач М. Серемчука, начальника служби у справах дітей Тлумацької РДА В. Семківа, начальника відділу культури та туризму І.Ковбас, методиста сектору методичної роботи відділу освіти Тлумацької ОТГ Н.Денькович з відзначення Дня захисту дітей.

Члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів до Міжнародного Дня захисту дітей, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців. Також було розроблено сценарій та план проведення свята “День захисту дітей”.