Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ)

Дата: 14.05.2018 09:39

Громадське обговорення

Про врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд в м.Тлумач ур. «Кріцаки» Тлумацького району Івано-Франківської області.

З 14 травня 2018 р. по 12 червня 2018 р. триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд (цільове призначення – «для ведення особистого селянського господарства»), площею вільною від забудови 0.2394 га. в м.Тлумач ур. «Кріцаки» Тлумацького району Івано-Франківської області. Відповідно до генерального плану м. Тлумач земельна ділянка знаходиться в житловій забудові.

Замовником даної містобудівної документації являється Тлумацька міська рада, (об’єкт – зміна цільового призначення), розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту С.І.Петрич, кваліфікаційний сертифікат серії АА № 003710.

Пропозиції просимо подавати до 12 червня 2018 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій секретар міської ради – Денькович Ігор Миколайович.

Довідка: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої

розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої

розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на

відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано  14.05.2018р.