Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ)

Громадське обговорення

    Про врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд в м.Тлумач ур. «Кріцаки» Тлумацького району Івано-Франківської області.

      З 14 травня 2018 р. по 12 червня 2018 р. триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд (цільове призначення – «для ведення особистого селянського господарства»), площею вільною від забудови 0.2394 га. в м.Тлумач ур. «Кріцаки» Тлумацького району Івано-Франківської області. Відповідно до генерального плану м. Тлумач земельна ділянка знаходиться в житловій забудові.

      Замовником даної містобудівної документації являється Тлумацька міська рада, (об’єкт – зміна цільового призначення), розробником детального плану – головний (сертифікований) архітектор проекту С.І.Петрич, кваліфікаційний сертифікат серії АА № 003710.                       

      Пропозиції просимо подавати до 12 червня 2018 року за адресою: м. Тлумач, вул. І. Макуха,2, кабінет секретаря Тлумацької міської ОТГ. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій секретар міської ради – Денькович Ігор Миколайович.

Довідка: Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої   

  розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої

  розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої

  розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на

  відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

 Опубліковано  14.05.2018р.

 « повернутися до списку новин