Переможці Міжнародного фестивалю-конкурсу духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення»

Дата: 25.04.2018 10:12

21-22 квітня народний аматорський молодіжний хор «Acsios» Тлумацького народного дому (кер. Н. Михайленко) взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі духовної пісні та камерної музики «Я там, де є благословення» в м. Тернопіль, учасниками якого були близько 500 конкурсантів, серед яких професійні виконавці та колективи різних християнських конфесій з України, Грузії та Польщі.

Фестиваль-конкурс духовної пісні у Тернополі став справжньою традицією, без якої неможливо уявити місто, а ще був приурочений року Божого Слова в Україні, оголошеного Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій України.

Гран-прі фестивалю виборов народний аматорський хоровий колектив «Acsios» Тлумацького народного дому, який був нагороджений дипломом та цінним подарунком.