«Вишиванка – краса України»

У третій четвер травня (цьогоріч  17травня) в Україні відзначають чудове свято – День вишиванки. Цього дня мільйони людей вдягають вишиванки на роботу, до школи, в садочок, на прогулянку, щоб нагадати про давні звичаї нашого народу, про красу і неповторну спадщину наших предків.

Вшановуючи прадавній національний оберіг, працівники Тлумацької бібліотеки для дітей провели калейдоскоп вишиванок « Вишивана – краса України».

Користувачі завітали до бібліотеки  в гарних, вишуканих вишиванках, вишитих хрестиком і гладдю, нитками і бісером, різними кольорами і барвами.

Діти дізналися багато цікавого і нового про національне вбрання українців –вишиванку- символ здоров’я,  краси, щасливої долі, родової пам’яті . Залюбки ознайомилися з вишиванками різних регіонів України , представленими на  книжковій виставці.

Тож носімо вишиванки на щастя і долю!