ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 18.05.2018 15:40

До відома суб?єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері захисту та карантину рослин

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  звертає увагу зацікавлених осіб:  Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено проект наказу про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сферах карантину та захисту рослин.

Даний документ, що  розроблений відповідно до статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, статей 10, 11 Закону України “Про карантин рослин”, статті 6 Закону України “Про захист рослин”, Методики розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2013 року № 752,   приведе у відповідність до діючого законодавства уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) у сферах карантину та захисту рослин.

Проект наказу оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua, розділ «Проекти регуляторних актів») та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (www.consumer.gov.ua, розділи «Діяльність», «Обговорення проектів документів»).

Н.Романова  (0342) 51-13-89