ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 23.05.2018 08:21

Нещодавно  працівниками  Головного управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання на тему: «Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування».

Головною метою заходу було довести до аудиторії інформацію щодо практичного застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів,  захисту прав споживачів, контролю за рекламою та вимог антитютюнового законодавства, державного ринкового нагляду та державного регулювання цін.

Під час семінару було обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.

За результатами роботи окреслено основні напрямки співпраці з органами місцевого самоврядування  та державної влади щодо створення та реалізації дієвого механізму захисту прав споживачів на місцях.

Н.Романова  (0342) 51-13-89