Урок-реквієм «Герої не вмирають»

В четвертунеділютравняУкраїна відзначає День Героїв. Свято встановлене на честь Українських вояків - борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, опришків, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.  Україна живе, бореться, житиме і перемагатиме.

З нагоди Дня Героїв 23 травня у читальній залі Публічної бібліотеки Тлумацького ОТГ  відбувся урок-реквієм «Герої не вмирають», учасниками якого стали студентиТлумацькогоколеджу ЛНАУ.

Упродовж заходу згадали вояків УПА, ветеранів Другої світової війни, українських патріотів-націоналістів, Героїв Небесної сотні, бійців АТО, усіх, хто боровся за незалежність та свободу України. Хвилиноюмовчаннявшанувалиусіх, хтонавічнопішоввід нас, хтозаради торжества та справедливостіпожертвував собою, а такожпоіменнозгадали наших героїв-земляків, якізагинули в мирний час у зоні АТО.

Присутні на заході мали можливість переглянути тематичну виставку-память«ВшануймозагиблихУкраїни Героїв»

Хай пам’ять про усіх невинно вбитихзгуртує нас, додастьсили, мудрості, наснаги для зміцнення українськоїдержави.

Вічнапам'ятьвсімборцям за волю України.