Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбулась IV навчальна сесія

21-22 травня у місті Києві відбулась четверта заключна навчальна сесія в рамках річного навчального циклу з розробки Стратегій розвитку територіальних громад, яку організували Всеукраїнська організація місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізовується спільно з Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Від Івано-Франківщини участь взяли представники Тлумацької об'єднаної територіальної громади: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та сільського господарства -  Серемчук Юрій Мирославович та голова громадської організації «Тлумацький актив» Красняк Надія Мирославівна.

Під час сесії тренери Василь Кашевський, Ігор Воляник, Олександр Волошинський розповідали про особливості громадського обговорення та ухвалення стратегічного плану, про реалізацію та управління проектами, особливості впровадження проектів та заходів плану реалізації Стратегії, моніторинг та актуалізацію Стратегії.

Також відбулась презентація проектів Стратегій міст та об’єднаних територіальних громад з усієї України, зокрема свої проекти Стратегій представили: м.Славута (Хмельницька обл.), м.Ізюм (Харківська обл.), Балтська ОТГ (Одеська обл.), Компаніївська ОТГ (Кіровоградська обл.), Судововишнянська ОТГ (Львівська обл.), Шацька ОТГ (Волинська обл.).

Перед учасниками тренінгу виступили: виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ігор Пітцик та директор проекту «Пульс» Ігор Парасюк, які у свої виступах зазначили важливість Стратегій розвитку для подальшого успішного розвитку територіальних громад.

По закінченні сесії усі учасники конференції отримали сертифікат про проходження курсу навчання з розробки стратегій розвитку територіальних громад, який тривав протягом 2017-2018 років.« повернутися до списку новин