Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Відбувся фестиваль "Зелен розмай"

     

     У понеділок, 28 травня, на Святу Трійцю в с. Гринівці за організації відділу культури та туризму Тлумацької ОТГ пройшов фестиваль «Зелен розмай», який зібрав багато жителів та гостей села.

У заході взяли участь народний аматорський фольклорний колектив «Переспіви» клубу с. Колінці (кер. Р. Водославська), народний аматорський фольклорний колектив «Родина» НД с. Бортники (кер. О. Зюзяк), аматорський гумористичний колектив «Червоні позички» клубу с. Вікняни, фольклорний колектив с. Гринівці «Розмай» (кер. О. Гринюк), танцювальний колектив Гринівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, вокальний ансамбль вчителів Гринівецької школи, солісти та окремі виконавці з населених пунктів Тлумацької ОТГ, а саме: В. Чемерис,  А. Клюк, Г. Бойчук, Х. Заборська, М. Прийдун, О. Кожушок, поетеса Г. Яців, танцювальний дует у складі А. Шкунди та Т. Демківа. В їхньому виконанні лунали пісні, гуморески, театралізовані сценки і танцювальні номери.

На фестивалі були присутні голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, заступник міського голови Ігор Мандар, в.о. старости с. Гринівці Богдан Гринишин та священнослужитель місцевого храму Михайло Моздір.

З вітальним словом до громади звернулися голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський та побажав усім миру, злагоди, добробуту та віри у майбутнє. Люди вітали один одного, бажали щастя, здоров’я  та з нетерпінням чекають наступного культурно-мистецького заходу в селі. Завершилося дійство масовими гуляннями під живу музику.

Щиро вдячні всім, хто долучився до проведення та організації свята.

 « повернутися до списку новин