Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

РОЗПОЧАЛОСЯ СВЯТО ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

   

     Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

    Сьогодні, 1 червня, на площі Героїв біля торгового дому м.Тлумача, відбулось свято "Казка дитинства". Дитячі колективи міста підготували велику святкову концертну програму, також було проведено конкурс дитячого малюнка на асфальті, виставка дитячих робіт, благодійна виставка-ярмарок «Долоня допомоги» по збору коштів учасникам АТО, дитяча ігротека та інше. Свято відбулось за підтримки Тлумацької міської ради ОТГ.

    Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.« повернутися до списку новин