Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ТЛУМАЦЬКА ОТГ ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

      З 1 червня Тлумацька об’єднана територіальна громада відзначала Міжнародний день захисту дітей.

            Незважаючи на спекотну погоду, в процесі відзначення свята, юні тлумачани змогли переглянути концертну програму за участі колективів освітніх закладів Тлумацької ОТГ, димове шоу та флешмоб із бабою Ягою, виставку дитячих робіт, взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті, в інтелектуальних іграх на «Кубок дитинства», в акції «Рука допомоги» по збору коштів на допомогу воїнам-захисникам АТО, переглянути дитячий фільм, посмакувати смаколиками та морозивом, отримати призи, нагороди та подарунки.

        Завершились заходи у неділю в центрі міста Тлумач «Богатирським турніром»  під керівництвом Назара Павліва, в якому взяли участь богатирі області (шестеро з яких – тлумачани). Почесними гостями свята стали директор департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк  та заслужений артист України Ярослав Борута, які подарували усім присутнім незабутні враження.

        Всі дійства були спрямовані на пропаганду здорового способу життя та залучення дітей до активного і рухливого відпочинку.

         Вітаючи зі святом голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський побажав усім міцного здоров’я, мирного неба та активного способу життя, зауваживши, що спорт – це запорука здоров’я.  Він підкреслив, що всі заходи у межах Дня захисту дітей, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та залучення дітей до активного і рухливого відпочинку. « повернутися до списку новин