Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ОТГ

Дата: 04.06.2018 15:31
Кількість переглядів: 413

Сьогодні, 4 червня, в приміщенні  Тлумацького Народного дому під головуванням міського голови Романа Круховського та керуючого справами виконавчого комітету міської ради Ігоря Одуда відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуті питання про порядок продовження перебування вихованців випускних груп ДНЗ у дошкільних навчальних закладах м.Тлумача на літній період; про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування витрат.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.