Відкрито «Літній читальний зал під відкритим небом» в Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ

З червня в Публічній бібліотеці Тлумацької ОТГ стартували літні читання під назвою «Літній читальний зал під відкритим небом», який організували працівники бібліотеки.

Бібліотекарі створили яскравий та веселий, а головне – пізнавальний майданчик в скверику  поруч з бібліотекою.

Бажаєте відпочити, стати більш обізнаними, корисно та цікаво провести час? Звертайтесь до нас. Читання на повітрі не тільки приємне, але й корисне.

Жителі міста зможутьознайомитися з новинками літератури, що надійшли до бібліотеки, погортати свіжу пресу, отримати кваліфіковану консультацію бібліотекаря, поспілкуватися і просто змістовно та з користю провести свій вільний час. Якщо вам не вистачає позитивних вражень, ви втомились від прохолодної погоди чи спеки та просто мрієте про гарний відпочинок – тоді вам саме до нас.

У літньому читальному залі може стати читачем будь-який перехожий без особливих умов. Запрошуємо жителів міста відвідати літній читальний зал.