ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Щодо випадків АЧС в Тернопільській, Волинській областях

8d0259b40f764e44edd403e7f7587fd7.jpgВідповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в особистому підсобному господарстві громадянина (с. Антонівці, Шумський район, Тернопільська область) було зареєстровано загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини 16.06.2018 встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 000714 п.м./18 від 16.06.2018).

Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на території РО «УТМР» Замлинського лісництва в урочищах «Заказник» та «Вільшина» (Любомльський район, Волинська область) було зареєстровано загибель диких свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини 17.06.2018 встановлено діагноз - АЧС (звіт про результати дослідження № 000715 п.м./18 від 17.06.2018).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.