«Літературна галявина» в дитячому садку «Сонечко»

Дата: 25.06.2018 10:53

Літо-літечко... Пора розваг, відпочинку, подорожей, пора сонця, води, свіжих ягід, фруктів і овочів. І батьки, і старші друз ідітей – вчителі, вихователі і бібліотекарі намагаються, щоб дітки не тільки встигли оздоровитися літом, запастися вітамінами та енергією, а й максимально розширили свій світогляд, збагатили себе новими знаннями та враженнями. А в цьому, звісно, допоможе тільки книга.

«Літературна галявина» в дитячому садку «Сонечко»– це форма роботи поза стінами бібліотеки,  що націлена на прищеплення дошкільнятам любові до книги через читання казок вголос, відгадування загадок та улюблених героїв на сторінках книжок. Співпраця Тлумацької бібліотеки для дітей з дошкільними закладами громади - відбір і доставка книг для дитячих садків на замовлення вихователів, огляди новинок, що надійшли в бібліотеку, як дитячих видань, так і літератури для керівників дитячого читання.

Забезпечити інтелектуально-творчий розвиток дошкільнят, навчити логічному мисленню та вмінню спілкуватися, покликаний міні-проект «Книжковий Бібліосад», який буде реалізовано працівниками бібліотеки протягом літа 2018 року.