Святковий концерт до Дня молоді та Дня Конституції України

Дата: 25.06.2018 11:01

У неділю, 24 червня, в Тлумацькому народному домі проходив святковий концерт до Дня Конституції України та Дня молоді.

В рамках свята лунали пісні, музичні твори, танці та вірші у виконанні переможців конкурсу-фестивалю «Таланти Тлумаччини». Музичні вітання дарували глядачам також Анатолій Голубчак, Надія Фенчук, Галина Водославська, Роман Бойчук та Дарина Луцька.

Продовжив захід виступ народного аматорського просвітницького колективу «Резонанс» Тлумацького народного дому (кер. А.Бойчук), який пропагував здоровий спосіб життя.

У фойє Тлумацького народного дому діяла виставка літератури «Конституція – основний закон України».

На концерті був присутній міський голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, який привітав тлумачан з державним святом Днем Конституції України та молодь міста з Днем молоді.

Продовженням святкування стала демонстрація фільму-казки під відкритим небом «Сторожова застава» біля Тлумацького народного дому, після якого відбулася молодіжна дискотека.

Щиро вдячні усім, хто долучився до проведення та організації свята.