Інформація до дня Конституції

28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції України. Конституція 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю.

Конституція України – це нелише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Дана Конституція діє і сьогодні.

Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ теж долучилася до святкування дня Конституції  України і дня молоді.

Вфойє Народного домуорганізувала  виставку-роздум «Джерело права і свободи», де представлена література дала змогу ознайомити користувачів з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

День Конституції для нас є не тільки державне свято, а й день становлення і затвердження наших прав і свобод.