Турнір з волейболу серед команд Тлумаччини

24 червня ц.р. відбувся турнір з волейболу серед команд Тлумаччини, присвячений Дню молоді та Дню Конституції. України. В змаганнях взяли участь 5 команд. У впертій спортивній  боротьбі команда с.Озерян  здобула впевнену перемогу  і нагороджена кубком та медалями .  II місце здобула команда  с.Підвербці, III місце- команда с.Ісаків.

В нагородженні взяли участь голова Тлумацької міської ради Роман Круховський та заступник міського голови з питань діяльності виконачвих органів Ігор Мандар.

Цього ж дня, відбувся турнір з шахів, в якому взяли участь 11 учасників. Перемогу в шаховому турнірі здобули:

I місце- Боєчко В.І

II місце-Риндич В.Я.

III місце-Самборський Б.І.

Переможець турніру нагороджений кубком, призери  турніру нагороджені медалями та грамотами.