Відбулось засідання XXII сесії Тлумацької міської ради ОТГ

Дата: 26.06.2018 15:42

Сьогодні, 26 червня, в приміщенні Народного дому м. Тлумача, під головуванням міського голови Романа Круховського, відбулося засідання двадцять другої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто питання про затвердження протоколів постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перший квартал 2018 року, про встановлення єдиного податку на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про встановлення транспортного податку на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про встановлення туристичного збору на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про встановлення плати за землю на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, про затвердження Порядку розроблення цільових програм Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, моніторингу та звітності про їх виконання, про затвердження переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018році в Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді Тлумацького району Івано-Франківської області, про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, про передачу комунального майна в оперативне управління, про внесення нерухомого майна до переліку об’єктів комунальної власності Тлумацької об’єднаної територіальної громади. про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Тлумацької ОТГ, про здійснення аналізу впливу регуляторного акта проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Тлумацької об’єднаної територіальної громади. про затвердження  «Правил любительського рибальства на Тлумацькому міському озері» в новій редакції та про дострокове припинення повноважень виконуючого обов’язки старости села Колінці Яціва В.В.

Ряд питань стосувався земельних відносин − затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), надання дозволу на розробку проектів із землеустрою та детальних планів території (ДПТ), розгляд заяв громадян щодо вилучення земельних ділянок із користування під городництво, погодження передачі у власність земельних ділянок.

Загалом сесія міської ради пройшла конструктивно та плідно, депутатами розглянуто та поіменно проголосовано близько п'ятдесяти питань з яких прийнято відповідні рішення.