Святковий концерт у с. Петрів

Учасники художньої самодіяльності Народного дому с. Бортники за ініціативою і під керівництвом в. о. старости Галини Слободян завітали з концертною програмою та домашніми смаколиками  до відділення стаціонарного догляду Територіального центру  у с. Петрів.

Жіночий фольклорний колектив «Калина», та дитячо – юнацький гурт «Перевесло», яким керує вчитель Бортниківського НВК Леся Гаріджук, сільський гуморист Іван Олексин, виконавиця автентичних пісень – колишній соціальний працівник Галина Крив як дарували людям, які перебувають на стаціонарному догляді поезію, пісню, веселе жартівливе слово, …

На завершення, щирі слова вдячності за відвідини оголосила бортниківчанам  директор відділення  Оксана Федорців.