Шановні працівники поліції!

Служба в поліції - це не тільки важка праця, але й постійна готовність виконати будь-який наказ, вміння відрізнити істину від брехні, прагнення захистити невинного, відновити мир і спокій у своїй державі. Ваша служба, створена для захисту життя, здоров'я і прав кожного жителя нашої держави. Без поліції не було б справедливості, а без неї - стрімкого розвитку суспільства.

Ми вдячні вам, співробітники поліції, за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло вас встати на варті порядку.

У День Національної поліції України бажаю всім співробітникам різкого скорочення злочинності, легкого викриття порушників закону, швидкого падіння корупції та блискавичного зростання особистого благополуччя. Зичу вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, здоров'я і процвітання. Спасибі за вашу нелегку працю!

З повагою,

Міський голова                                                                       Роман Круховський