ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Дата: 06.07.2018 13:20

Інформація щодо виявлення карантинних організмів за період з 21 червня по 04 липня 2018 року

Фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують здійснення постійного фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь з метою встановлення фітосанітарного стану.

Так, за період з 21червня по 04 липня 2018 року в ході ревізії старих вогнищ, виявлено обмежено поширену в Україні карантинну хворобу рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) на території Коломийського району - с.Печеніжин - на площі 0,22га, с.Сопів - 0,45га., Верховинського району – с.Голови – на площі 1,08га, с.Довгополе – 0,07га, с.Верхній Ясенів – 0,24га., Рожнятівського району - с.Сваричів – 0,12га, с.Нижній Струтин – 1,52га, с.Верхній Струтин – 0,75га; золотисту картопляну нематоду (Globodera rostochiensis ( Woll) M. et St.) на території Верховинського району в с.Голови – на площі 0,43га, Косівського району -  с.Рожнів – 0,48га., Рожнятівського району – с.Вербівка – 0,35га.; американський білий метелик (Hyphantria cunea Drury)  на території Городенківського району – с.Потічок – 0,6га, с.Вовчківці – 0,5га.; амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L) на території Рогатинського району в с.Бабухів на площі 5га.

Визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму.

Н.Романова  (0342) 51-13-89

Держпродспоживслужба забезпечила повернення коштів споживачам

за фактично ненадані житлово-комунальні послуги

Сектором  контролю  за  регульованими цінами  Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області  взято  участь  у  проведенні управлінням Західного  офісу Держаудитслужби  в  Івано-Франківській  області  ревізії фінансово-господарської  діяльності  в  частині дотримання  вимог  законодавства щодо  порядку  формування, встановлення  та  застосування цін (тарифів)  на  послуги з  утримання  будинків  і споруд  та прибудинкових  територій   суб’єкта господарювання,  який  надає послуги з утримання будинків  і споруд та прибудинкових територій.

Перевіркою  правильності  застосування  тарифів на  послуги з  утримання будинків і споруд  та прибудинкових  територій  встановлено, що протягом  серпня 2017 р  по  квітень 2018 р.   суб’єктом господарювання   надавались  послуги  споживачам  не в повному обсязі з  проведення поточних   та  профілактичних ремонтних робіт та    не  здійснювало передбачених чинним законодавством перерахунків плати за  спожиті послуги,  відповідно до  фактично  наданих  послуг,  чим  порушено  вимоги   постанови п. 4 ст.16  ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 р. №1875 –IV  та п.5  Порядку, затвердженого  постановою  КМУ від 11.12.2013 р. № 970  «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі».

Підприємству   було  направлено  листа   щодо  проведення перерахунків плати  за  надані  послуги  споживачам, відповідно до  фактично  наданих  послуг.

Своїм  листом  підприємство повідомило Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області  про  те,  що за  період з  серпня 2017 р. по квітень 2018 р. споживачам  проведено перерахунок плати за  фактично  надані  послуги  в  розмірі  8114,01 грн..

Н.Романова  (0342) 51-13-89