Професіографічна екскурсія – це завжди пізнавально та цікаво

Дата: 11.07.2018 09:42

Багаторічна співпраця Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного  центру зайнятості з підприємством ТОВ «Штерн Агро» спрямована на забезпечення кадрових потреб агрофірми та працевлаштування громадян на вакантні робочі місця. 9 липня 2018  року  Тлумацькою районною філією Івано-Франківського центру зайнятості  була організована та проведена професіографічна екскурсія для безробітних в ТзОВ «Штерн Агро».Мета проведення даного заходу – ознайомлення безробітних із специфікою роботи агрофірми, її матеріально -технічною базою, умовами та оплатою праці. ТзОВ «Штерн Агро» є одним з найуспішніших підприємств Тлумаччини в сфері виробництва с/г продукції.  Сьогодні на 6,5 тис. га у Тлумацькому районі Івано-Франківської області сіють зернові, ріпак, кукурудзу, соняшник врожайність яких нерідко перевищує середні показники по регіону. У збудованому прямо посеред поля біля с. Грушка двоповерховому офісі екскурсантів  привітно зустрів  директор цього господарства Ігор Гордійчук, який дав посвячення в історію та розкрив живі подробиці робочих буднів «Штерн Агро». Ігор Гордійчук розповів,що на агрофірмі застосовують тільки оригінальні засоби захисту рослин та мінеральні добрива.Того самого принципу дотримуються у відношенні до запчастин – купляють тільки оригінальні, бо це дуже серйозні складові, які повинні довго та надійно служити. Сьогодні у господарстві «Штерн Агро» є в наявності  9 тракторів «Джон Дір», 5 комбайнів «Клас», 7 КамАЗів, солідна грунтообробна техніка. Чисельність працюючих складає 49 осіб.      У найближчих планах керівництва — придбати ще кілька одиниць імпортної техніки. Адже тракторів та комбайнів багато не буває, оскільки навесні та восени, аби зберегти вологу, для аграріїв важливо не втратити жодного дня. Безробітні отримали змістовну і корисну інформацію про важливість  професій в сфері сільськогосподарського виробництва, про основні вимоги до представників даних професій, рівень заробітної плати та перспективи працевлаштування.Фахівець з профорієнтації Ніна  Барчук висловила подяку керівництву ТзОВ «Штерн Агро» за цікаво проведену екскурсію.

Практика показує, що проведення професіографічних екскурсій дає позитивний результат. Нагадаємо, що з початку року відбулося 7  професіографічних екскурсій у яких взяли участь 73 безробітних.