Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Святкування 575-річниці с. Вікняни та фестивалю «Вільха»

    У четвер, 12 липня, на Свято Петра та Павла село Вікняни Тлумацької ОТГ відзначало 575-річницю першої літописної згадки фестивалем «Вільха», який зібрав усіх жителів та гостей села. Місцевий священнослужитель Роман Козак благословив святкове дійство.

     Розпочалося свято театралізованою композицією та піснею про Вікняни у виконанні аматорів народного мистецтва клубу с. Вікняни. Продовжилась концертна програма виступами творчих колективів з сіл Гринівці, Колінці, Королівка та Прибилів Тлумацької ОТГ. Гостями свята став колектив аматорів народного мистецтва з Олешанської ОТГ (кер. О.Двірник).

      На фестивалі були присутні голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський та в.о. старости с. Вікняни Мирослав Красняк.

      З вітальним словом до громади звернулися голова Тлумацької міської ради ОТГ Роман Круховський, побажав усім миру, злагоди, добробуту та нагородив дипломами Тлумацької міської ради ОТГ наймолодшого та найстаршого жителя, наймолодшу та найстаршу сімейну пару, аматорів народного мистецтва с. Вікняни.

      Завершилося дійство масовими гуляннями під живу музику та фестивальною ватрою.

      Щиро вдячні всім, хто долучився до проведення та організації свята.« повернутися до списку новин