Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня бухгалтера!

Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання.

Від Вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить ефективний розвиток фінансово-господарської діяльності кожного підприємства. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначається соціально-економічний розвиток наголо краю та держави. Така професія вимагає від кожного з Вас чесності, сумлінності, відповідальності, і справжньої відданості своїй справі.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у вашій нелегкій, відповідальній, але суспільно вагомій праці.

Мирного неба та наснаги у досягненні намічених планів та задумів.

З повагою,

Міський голова                                                                             Р.Круховський