До уваги представників малого і середнього підприємництва Тлумацької ОТГ

Дата: 16.07.2018 09:42

На виконання статті 10 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», Плану заходів Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, який затверджено розпорядженням КМУ від 10.05.2018 року №292-р, Івано-Франківська ОДА розпочала розробку проекту Регіональної цільової програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2019-2020 роки (далі - Програма).

З метою всебічного урахування потреб суб’єктів підприємництва, які працюють у різних сферах економіки Тлумацької ОТГ, та максимального сприяння у вирішенні проблем, що виникають під час здійснення ними господарської діяльності, просимо подати пропозиції до заходів Програми у відповідності з наступними напрямками:

- регуляторна політика;

- надання адміністративних послуг;

- фінансово-кредитна підтримка малого і середнього підприємництва;

- інформаційне забезпечення малого і середнього підприємництва;

- сприяння розвитку інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва;

- цільові програми та підпрограми.

Пропозиції приймаються до 09 серпня 2018 року за адресою: м. Тлумач, вул. Макуха, 2, або електронною поштою на адресу: tlum_economy@ukr.net