Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Літературно-музична година «Віра Багірова - співець і майстер духовної дитячої поезії»

Ім’я  української дитячої  письменниці Віри Багірової знають у кожному куточку нашої великої, неосяжної планети – скрізь, де живуть укрїнські діти. Вона написала для дітей багато казок, віршів, оповідань, загадок, драматичних творів. На її слова найкращі композитори України створили близько сотні прекрасних пісень, котрі щодня співає наша дітвора.

З нагоди ювілею Віри Багірової – 70 років від дня народження, який вона святкувала 15 липня, працівники бібліотеки-філії села Бортники спільно з художнім керівником Народного дому Оксаною Зюзяк провели літературно-музичну годину «Віра Багірова - співець і майстер духовної дитячої поезії».

Бібліотекар Наталія Купчак коротко ознайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом поетеси, розказала маленьким слухачам повчальні оповідання Віри Багірової, а також разом із колегами заспівали її твори, що поставлені на музику відомих композиторів та інші українські пісні, а маленькі користувачі бібліотеки, в свою чергу  декламували твори Віри Багірової, які їм найбільше сподобалися.

Книги Віри Багірової зігріватимуть не одне покоління маленьких читачів.« повернутися до списку новин