Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Дата: 17.07.2018 09:24

У вівторок, 17 липня, в приміщенні Тлумацької міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії П.С.Радовець). В роботі постійної комісії взяли участь міський голова Роман Круховський, начальник начальник відділу фінансів, обліку та звітності міської ради Ярослав Пукас, голова громадської організації «Поштовх -Т» Ігор Онуфрейчук.

На порядку денному засідання комісії розглядалося питання про внесення змін до міського бюджету.