"Декларація про державний суверенітет -важливий крок на шляху незалежної України"

16 липня минає 28 річниця з того  дня, коли Україна прийняла Декларацію про державний суверенітет,  зробивши перший, вирішальний, крок до втілення давньої мрії наших предків – здобуття Україною суверенності. Відтоді в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни. Саме цей документ закріпив основи Української Держави.

Прийняття Декларації про державний суверенітет стало знаковою подією в подальшому розвитку незалежної України.

З метою висвітлення  матеріалів цієї доленосної події, Публічна бібліотека Тлумацької ОТГ організувала книжкову виставку

" Декларація про державний суверенітет -важливий крок на шляху незалежної України ”, де висвітленні основні розділи та положення Декларації.

Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитися з текстом Декларації про  державний суверенітет України, матеріалами з історії прийняття документа, книгами з історії та сучасності України.