Шановна громадо!

Дата: 17.07.2018 08:07

16 липня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття цього акта стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

Спираючись на Декларацію, було прийнято Акт про державну незалежність 24 серпня 1991 року, який разом з державним суверенітетом був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року. Безперечно, переоцінити цей історичний документ важко, адже він послугував правовим фундаментом сучасної Конституції та законів України.

Тому, від імені Тлумацької міської ради ОТГ щиро вітаю всіх з 28-ою річницею поворотного пункту в сучасній історії України, який наблизив до здійснення споконвічну мрію українського народу про свободу та незалежність.

Бажаю всім  вам  здоров’я, щастя,  радості та достатку у кожній оселі!

З повагою,

Міський голова                                           Роман Круховський