ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Випадок АЧС в Черкаській області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, в особистому підсобному господарстві громадянина, жителя с. Балаклея Смілянського району Черкаської області, було зареєстровано загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному  науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи було виявлено ДНК вірусу АЧС (звіт про результати дослідження № 007908 п.м./18 від 15.07.2018).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

Н.Романова  (0342) 51-13-89