Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Снятин відзначив 860-річчя від дня  заснування

     14-15 липня 2018 року в місті Снятин відбулись святкові заходи  з нагоди  860-річчя  від дня  заснування.

     Містян та гостей свята розважали духовий оркестр, троїсті музики, клоуни та ростові ляльки. Між концертними номерами кращих мистецьких колективів за рішенням виконавчого комітету міської ради було присвоєно звання Почесний громадянин міста, нагороджено  у відповідних номінаціях керівників підприємств, приватних підприємців, мешканців міста, родинні династії, розіграно лотерею з цікавими  призами тощо. Долучились до організації свята й спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в області. Зокрема, в ході підготовки до Дня міста було проведено роз’яснювальний інструктаж для підприємців, які були задіяні в організації громадського харчування на даному заході.

     В ході інструктажу спеціалістами служби було перевірено первинні документи операторів ринку, наявність у них декларації, сертифікатів відповідностей та експлуатаційних дозволів, наявність медичних книжок в продавців. Крім того було погоджено асортимент товарів для реалізації.

За підсумками роботи підприємці отримали пам’ятки про недопущення масових харчових отруєнь, а також перепустки на право торгівлі під час святкування.

Н.Романова  (0342) 51-13-89« повернутися до списку новин