Робочий візит народного депутата України О.Шевченка
Сьогодні, 20 липня 2018 року, до Тлумацької ОТГ із робочим візитом завітали народний депутат України Олександр Шевченко та голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук, яких гостинно зустрів міський голова Роман Круховський.
У план робочого візиту високоповажних гостей входила не тільки знайомство з історично-багатим містом та зустріч із жителями громади, але й ознайомлення наживо із проблемною ділянкою дороги м.Тлумача, ремонт якої розпочався напередодні. Гості змогли побачити стан виконання ремонтних робіт дорожнього покриття по вул.Грушевського та обговорити із головою об’єднаної територіальної громади поетапні кроки його виконання. Крім того, Олександр Шевченко зустрівся із жителями міста та обговорив із ними проблемні питання громади.