Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Участь у тренінгу «Жінки лідери у місцевому самоврядуванні»

  З 16 по 19 липня у м. Києві проходив тренінг «Жінки лідери у місцевому самоврядуванні» у рамках швейцарсько- українського  проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, в якому взяла участь начальник відділу культури та туризму Іванна Ковбас.

Учасниці тренінгу приїхали з 14 областей України та, здебільшого, є представницями новоутворених об’єднаних громад, що прагнуть розвиватись та активно переймати досвід інших ОТГ. Зокрема – управлінський досвід жінок лідерів на місцях. Тематика заходу була присвячена ролі жінки у суспільстві, а особливо представленість жінки та її роль у місцевому самоврядуванні, гендерна рівність, робота з громадою, бар’єри та можливості на шляху до жіночого лідерства, законодавчі аспекти забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків, залучення жінок до прийняття рішень на державному та місцевому рівнях.

Учасниці мали можливість розвинути свої комунікаційні та лідерські здібності під час виконання вправ під керівництвом досвідчених тренерів DESPRO. А також, в рамках проекту проходили зустрічі та бесіди з жінками-лідерами місцевого самоврядування.

Всі учасниці тренінгу отримали Сертифікати.

 « повернутися до списку новин