УВАГА!

Дата: 24.07.2018 14:41

Штормове (метео) попередження

Управління з питань цивільного захисту ОДА

До кінця доби 24 липня по області та місту очікується дуже сильний дощ. 24–25 липня на ріках області очікується продовження підйому рівнів води на 0.3–1.3м над поточними. Місцями можливий початковий вихід води на заплаву. При сильних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку. В гірських районах утворення селей. 25–26 липня на річці Дністер в ділянці м. Галич – м. Заліщики очікується підйом рівня води на 2.0–3.0м, на рівнями 24 липня станом на 08.00, без загрози негативних наслідків.

Ввечері 24 та впродовж 25 липня на річках області очікується продовження підйому рівнів води на 1-2м над рівнями 24 липня на 16.00. Місцями можливе затоплення заплав, с/г угідь. В окремих районах не виключене досягнення відміток початкового затоплення прирічкових будівель господарчих об'єктів. При дуже сильних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах загроза утворення селей.