В Тлумачі пройшов мітинг-реквієм, приурочений 74-й річниці визволення м. Тлумач від нацистських загарбників

Дата: 25.07.2018 13:50

У середу, 25 липня, на Площі Героїв в міському парку Тлумача пройшов мітинг-реквієм, приурочений 74-й річниці визволення міста Тлумач від нацистських загарбників

Під час заходу, на якому були присутні представники установ, організацій міста та громадськість, згадали ті далекі воєнні часи: «Товмач палав у вогні перестрілок, бої як тут так і вздовж лінії фронту точилися більше п’яти місяців поки, нарешті, частинам 18-того гвардійського стрілецького корпусу вдалося розбити німецьке групування і 25 липня визволити Товмач».

До пам’ятника воїнам Другої Світової Війни відбулося покладання квітів та вшанування їх пам’яті хвилиною мовчання.

В рамках заходу виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Мандар та голова Ради ветеранів Другої Світової Війни Іван Василюк.

Завершився захід поминальною панахидою за всіма, хто поліг в роки Другої Світової Війни.