Літературно-духовний екскурс «Світло Святого хрещення української землі»

Дата: 26.07.2018 10:41

Відзначення 1030 – річчя хрещення Київської Русі, яке християнський світ відзначатиме 28 липня, є знаменною подією на багатовіковому шляху історії, культури та державності нашого народу.

З нагоди цієї дати в Народному домі с.Бортники працівники бібліотеки – філії спільно з художнім керівником Зюзяк О.Р.провели літературно-духовний екскурс«Світло Святого хрещення української землі». Вчитель історії Люба Герасимів розповіла присутнім про історичне значення Хрещення Київської Русі та історію православ’я на Україні. У виконанні хору «Родина» прозвучав твір «Отче наш», а також пісні:«Українці, візьмімось за руки»,«Вітальна». Учасники свята декламували вірші присвячені Хрещенню Київської Русі.З заключним словом виступила в.о. старости села Галина Слободян, яка подякувала учасникам за змістовно проведений захід.

До відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі працівники бібліотеки організували книжково-ілюстративну виставку «І засяяла на Київських горах благодать Божа».Зал зібрав велику аудиторію жителів села, для яких це свято стало істинним шляхом до правди, до світла, до вічного життя Творця Всесвіту.