Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

Літературно-духовний екскурс «Світло Святого хрещення української землі»

     Відзначення 1030 – річчя хрещення Київської Русі, яке християнський світ відзначатиме 28 липня, є знаменною подією на багатовіковому шляху історії, культури та державності нашого народу.

     З нагоди цієї дати в Народному домі с.Бортники працівники бібліотеки – філії спільно з художнім керівником Зюзяк О.Р.провели літературно-духовний екскурс«Світло Святого хрещення української землі». Вчитель історії Люба Герасимів розповіла присутнім про історичне значення Хрещення Київської Русі та історію православ’я на Україні. У виконанні хору «Родина» прозвучав твір «Отче наш», а також пісні:«Українці, візьмімось за руки»,«Вітальна». Учасники свята декламували вірші присвячені Хрещенню Київської Русі.З заключним словом виступила в.о. старости села Галина Слободян, яка подякувала учасникам за змістовно проведений захід.

     До відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі працівники бібліотеки організували книжково-ілюстративну виставку «І засяяла на Київських горах благодать Божа».Зал зібрав велику аудиторію жителів села, для яких це свято стало істинним шляхом до правди, до світла, до вічного життя Творця Всесвіту.« повернутися до списку новин