Тлумацька міська громада
Тлумацький район, Івано-Франківська область

В ТЛУМАЦЬКІЙ ОТГ ВИЗНАЧАЮТЬ ПРІОРИТЕТИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Вже до кінця цього року у Тлумацькій міській ОТГ буде розроблено Стратегію розвитку об’єднаної територіальної громади. Окрім того, в ОТГ паралельно ведуться попередні роботи з розробки генерального плану міста. Про це повідомив радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Ігор Мельничук (Ihor Melnychuk).
За його словами, Тлумач вже невдовзі може стати однією з найбільш розвинутих аграрно-промислових територій в області, а громада привабливим інвестиційним майданчиком. «Експерти Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою», здійснили соціально-економічну діагностику ОТГ, а також провели SWOT-аналіз. Наразі спільно з представниками тергромади визначаємо пріоритети розвитку, а також нові соціально-економічні перспективи», — наголосив Ігор Мельничук.


При цьому експерт відзначив, що у громаді паралельно ведеться робота і щодо розробки генерального плану міста. Ігор Мельничук нагадав, що Тлумацька ОТГ в цьому році стала переможцем обласного конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування та виграла 400 тис. грн на реалізацію розробки генплану. 
«Стратегія розвитку ОТГ та створення генерального плану міста – два взаємопов’язані процеси. Важливо, щоби пріоритети, які визначаються стратегією, були нанесені на карту. На оновленому генплані Тлумача необхідно зберегти промислові, інвестиційні, а також рекреаційні зони», — резюмував він.
У свою чергу, радник з питань просторового планування ІФ ЦРМС Тетяна Данилів (Тетяна Данилів) наголошує, що генеральний план міста є основою економічного розвитку ОТГ. За її словами, розробивши стратегію розвитку, експерти Івано-Франківського ЦРМС нададуть проектувальникам технічні завдання, які стануть основою розробки містобудівного документу. На її переконання, такий комплекс дій може стати добрим імпульсом розвитку Тлумацької ОТГ в перспективі.« повернутися до списку новин