ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ інформує

Інформація про  виявлення карантинних організмів  за період з 19 по 25 липня 2018 року

Звертаємо увагу жителів краю на результати  фітосанітарного моніторингу сільськогосподарських угідь, котрий постійно проводять фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Так, за період з 19 по 25 липня 2018 року в ході ревізії старих вогнищ, виявлено обмежено поширені в Україні:

- рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) на території Долинського району - с.Новичка - на площі 0,91га;

- амброзію полинолисту (Ambrosia artemisiifolia L) в м.Рогатині - на площі 1,65га;

- американський білий метелик (Hyphantria cunea Drury) на території Снятинського району – с.Орілець – на площі 2га, с.Стецева – на площі 13га;

- золотисту картопляну нематоду( Globodera rostochiensis ( Woll) M. et St. ) на території Івано-Франківської міської ради – с.Крихівці – на площі 0,93га.

Визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів згідно рекомендацій даних під час накладання карантинного режиму.